Akcja lato 2020

Wakacje to czas organizacji przez placówki Działu Społeczno- Kulturalnego S.M. ?BUDOWLANI? imprez dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście. Niestety epidemia koronawirusa COVID-19 wymusiła na nas wiele ograniczeń, co spowodowało, że nie możemy realizować naszej wakacyjnej działalności w takiej formie jak dotychczas.

Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedstawiamy ofertę ?Akcji Lato 2020?, która aby była bezpieczna dla uczestników – nakłada zarówno na organizatorze, uczestnikach i opiekunach przestrzeganie procedur (w załączeniu procedury i oświadczenie rodziców ? Klub ?IGREK?, Świetlica ?KOCUR?) zawartych w wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Większość naszych działań odbywać się będzie w formie zorganizowanych wyjść do miejsc rekreacyjno- rozrywkowych oraz zajęć na świeżym powietrzu.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z akceptacją i zrozumieniem.

O każdej organizowanej imprezie będziemy informować na bieżąco.

Na początku zapraszamy:

na ?Powitanie wakacji? ? konkurs plastyczny kredą na asfalcie, temat ?Moje wymarzone wakacje?

  • Osiedle Planty (w parku przed placem zabaw) 7 lipca godz. 12.00

  • Osiedle Wośniki (przed Świetlicą ?Kocur?) 8 lipca godz. 12.00

  • Osiedle Borki (plac pomiędzy Kasztanową 9/13 a 15) 9 lipca godz.12.00

  • Osiedle Zamłynie (plac pomiędzy Szeroką 2 a 4) 10 lipca godz. 12.00

do udziału w Konkursie Plastycznym ?Kartka z wakacji?, termin nadsyłania prac od 20 lipca do 20 sierpnia do Klubu ?Igrek? i Świetlicy ?Kocur? (w załączeniu regulamin).

Informujemy także, że S.M. ?BUDOWLANI? bierze udział w organizowanym przez MOSiR (ul. Narutowicza) turnieju piłki nożnej ?Z podwórka na stadiony? w dniach 8-22 lipca.

ZAPRASZAMY